V Hudlicích jsou ulice, které byly opraveny při různých příležitostech např. revitalizaci návsi, ulice, které si budováním kanalizace pomohly k stavu lepšímu až exkluzivnímu a poznaly asfalt v celé šířce a délce i tam, kde dříve nebyl, a pak ulice, které se spíše než ulicí dají nazvat polní či lesní cestou, i když leckterá lesní cesta by se urazila, že patří do stejné kategorie. Mnohé "ulice" jen závidí cestě ke skládce a někteří majitelé rodinných domů litují, že dům nepostavili u skládky. Neuspokojivý stav ulic v obci není krátkodobou záležitostí, vyhýbáme se dírám a objíždíme bláto více než 10 let.

Chceme, aby obecní úřad přestal strkat hlavy do písku, do "koupaliště", do brownfieldů (Hospoda U růžového stromu), přestal se honit za projekty s dotacemi, které se neobejdou bez finanční spoluúčasti obce a jsou vázány víceletým provozováním, které stojí taky peníze, a místo toho investoval ušetřené finanční prostředky do oprav ulic včetně vybudování chodníků. Tvrzení obecního úřadu, že dotace se vyplatí, je stejné jako uvažování Američanů, kteří se více než o cenu zajímají o slevu.

Přicházíme s anketou o nejhorší ulici v Hudlicích, abychom starostu Pavla Hubeného, místostarostu Rudolfa Hrkala a ostatní koaliční zastupitele informovali o tom, že kromě opravených ulic s asfaltovým povrchem vedoucích okolo jejich rodinných domů jsou v Hudlicích i ulice, po kterých chůze nebo jízda je pouze na vlastní nebezpečí.

Zapojte se do ankety vaší nominací nejhorších ulic v Hudlicích. Stačí do formuláře napsat název ulice, připojíte-li i její fotografii, budeme rádi (pořídíme ji ale i sami). Takto můžete nominovat až 3 ulice. Ostatní údaje jsou nepovinné.

Po uzavření nominací vybereme 10 ulic s největším počtem vašich nominací a pak bude hlasování o nejhorší ulici v Hudlicích.

Smutného vítěze této ankety slavnostně vyhlásíme a majitelé domů v nejhorší ulici dostanou certifikát potvrzující, že právě oni mají to štěstí bydlet v nejhorší ulici v Hudlicích.

Prosíme vás, abyste odeslali vždy jen jeden formulář s nominací, aby anketa byla férová. Nechceme omezovat nominování na nutnost registrace nebo pouze jeden přístup z IP adresy nebo MAC adresy počítače, protože víme, že nominovat může i více členů rodiny, kteří mají společné připojení k internetu nebo společný počítač.

Poznámka na závěr, aby nedošlo k nedopatření. Jedná se o hodnocení fyzického stavu ulice, nikoliv o hodnocení obyvatel ulice. smile

Nominujte až 3 nejhorší ulice v Hudlicích.

Položky označené * jsou povinné.

Drag and drop files here or Browse
Sem přetáhněte nejvíce 2 soubory (snímky ulice) každý o velikosti max. 3 MB ve formátu JPG, PNG nebo GIF.
Drag and drop files here or Browse
Sem přetáhněte nejvíce 2 soubory (snímky ulice) každý o velikosti max. 3 MB ve formátu JPG, PNG nebo GIF.
Drag and drop files here or Browse
Sem přetáhněte nejvíce 2 soubory (snímky ulice) každý o velikosti max. 3 MB ve formátu JPG, PNG nebo GIF.