1. Mgr. Lenka Treglerová

Od narození žiji v Hudlicích a tuhle vesničku mám opravdu ráda. Jelikož již více než 20 let učím na zdejší základní škole, troufám si říct, že Vy znáte mne a já znám zase Vás. Proto mi není jedno, jaké jsou zde v současné době špatné mezilidské vztahy. Mým cílem je vytvořit pro všechny obyvatele Hudlic takové prostředí, kde by se jim hezky žilo a kde by všichni táhli za jeden provaz.

2. Ing. Petr Krejča

Letos tomu bylo 9 let, co jsem se v obci Hudlice přihlásil k trvalému pobytu a stal jsem se tak plnohodnotným obyvatelem. Jsem ženatý a mám pět dětí z toho dvě navštěvují základní školu v Hudlicích. Během své pracovní kariéry jsem prošel různými odvětvími obchodních a výrobních firem. Posledních čtrnáct let pracuji v manažerské pozici u společnosti zabývající se stavebnictvím. Naučil jsem se, že být úspěšný v obchodě a v komunikaci s lidmi, znamená seriózně přistupovat k zákazníkům a získat si tím jejich důvěru. Jako zastupitel obce Hudlice budu pokračovat v zažitém seriózním přístupu k občanům naší obce.

3. Ing. Radovan Buroň

Do Hudlic mne spolu se ženou a dětmi před 16 lety přivedla pracovní příležitost. Přestože jsem původním povoláním ekonom a v této profesi jsem působil počínaje jako náčelník finanční služby u armády, přes vedoucího plánovače,
ekonoma závodu až po ekonomického náměstka, věnuji se posledních 22 let informačním technologiím. Od roku 2002 se podílím na dodávání software pro státní a veřejnou správu, nyní v pozici sekčního ředitele
realizace ve společnosti s pěti sty zaměstnanci. Vše, čím jsem prošel, co jsem se naučil, tak mohu zúročit a to nejen v zaměstnání, ale i pro vás občany Hudlic, tedy od ekonomických, přes právní až po řídící oblasti.

4. Oldřich Průša

V Hudlicích žiji od narození. Orientuji se v potřebách obce, znám historii rozhodnutí, která zde padala. Pracuji v Berouně, mám na starosti vztahy se zákazníky. Přeji si rozvoj obce a příjemné prostředí.

5. Bronislava Buroňová

V obci Hudlice žiji 16 let. Společně s manželem vychovávám tři děti. Mám dlouholeté praktické zkušenosti z oblasti školství a sociálních služeb. Už vím, co chci. Už vím, co je dobré. Chci změnu, změnu k lepšímu!

6. Lenka Šikalová

Já, moji prarodiče a rodiče jsme rodáci z Hudlic. Žila jsem v Praze a Berouně. Před deseti lety jsme se s rodinou vrátili natrvalo do Hudlic. Profesí jsem prodavačka a v současné době pracuji v Hudlicích ve školní jídelně. Mám dvě děti. Jako zastupitel obce Hudlice chci preferovat potřeby občanů, především dětí.

7. Jana Malá

Je mi 56 let, jsem rodačka z Hudlic. Mám tři děti. 13 let jsem podnikala, poté jsem pracovala jako kuchařka v mateřské školce. Nyní jsem v částečném invalidním důchodu.

8. Jana Václavíková

Je mi 42 let, jsem rodačka z Hudlic. Mám 2 dcery. Jsem vyučená prodavačka a nyní pracuji jako terénní pečovatelka ve Farní charitě Beroun.

9. David Mittelbach

Jmenuji se David Mittelbach, pocházím z Králova Dvora. Do Hudlic jsem se přistěhoval před třinácti lety. Pracuji jako automechanik v jednom renomovaném autoservisu v Berouně. Proč kandiduji? Mám nepříjemný pocit z dění v naší obci a nestačí jen sedět a kritizovat, proto se rád zapojím do prosazování našeho volebního programu.

10. Mgr. Eva Kateřina Průšová

V Hudlicích žiji se svým manželem a ráda bych naši obec obohatila o to, co mohu nabídnout. Jako psychoterapeutka jsem otevřená dialogu, respektuji názory druhých, umím se rozhodovat, ale i říkat nepříjemné věci. Studium teologie mi dalo možnost dívat se na věci shora a studium pedagogiky zase systematičnost. Ráda bych rozvíjela naši obec a využiji k tomu, co mám.

 

11. Martin Kulhánek

Od narození žiji v Hudlicích, pochází odtud celá má rodina. Nyní zde bydlím se svou manželkou. Pracuji jako řidič z povolání. Denně vidím problémy na silnicích, stejně jako v mezilidských vztazích. Rád bych přispěl k tomu, aby v naší obci byla doprava co nejbezpečnější a atmosféra co nejpříjemnější. Chtěl bych se zasloužit o rozvoj služeb v obci, vím jak těžké je to pro lidi, kteří se z práce vracejí večer a na veškerá zařizování si musejí brát z práce volno.

12. Marek Šikal

Žiji v Hudlicích se svojí rodinou deset let. Mám dvě děti. Pracuji 15 let na manažerských pozicích v logistice. Jako zastupitel obce Hudlice chci podporovat sport a volnočasové aktivity zejména dětí a mládeže.

13. Luděk Láznička

Narodil jsem se před 49 lety v Berouně. Mám třináctiletého syna. Pracuji jako živnostník, truhlář a celé své podnikání jsem založil na kvalitně odvedené práci a naslouchání přáním zákazníků, jež bych chtěl přenést do kontaktu s lidmi. S postupujícím věkem jsem začal hledat životní prostor a našel ho v obci Hudlice, na okraji CHKO Křivoklátsko, kde nyní žiji 10. rokem. To málo, co mi zbývá z volného času, věnuji pořádání srazů historických automobilů s přáteli. Když se někdy urodí nápad v hlavě, píši na jeden literární portál. Vše, co je mezi námi, se dá vždy řešit, jen je třeba hledat tu správnou formu dorozumění.

14. Žaneta Přindová

V Hudlicích žiji již přes 30 let a narodily se zde obě mé děti, syn a dcera. Jako pracovník logistiky jsem zodpovědná za oblast dopravy ve společnosti vyrábějící autodíly, která zaměstnává více jak 1 500 lidí. Tato práce vyžaduje logické myšlení, organizační schopnosti, rychlé a správné rozhodování. Mým úkolem je rovněž snižování nákladů a optimalizace přeprav. Tyto schopnosti bych ráda nabídla naší obci při 14 jejich investicích, akcích, ale i při kontrole hospodárnosti.

15. Stanislava Křížová

Jsem rodačka z Hudlic, ale dlouhá léta jsem pracovala v Praze jako vychovatelka ve školní družině. Nyní, v důchodovém věku, vypomáhám ve škole v Hudlicích. Své bohaté zkušenosti získané během pedagogické praxe mohu využít
při organizování akcí určených pro děti.